Logo Kruczek WebHouse

Zadzwoń Teraz!

+48 725 974 106

WooCommerce

Co to takiego?

WooCommerce to wtyczka stworzona dla platformy WordPress, która pozwala na łatwe tworzenie sklepu internetowego. Dzięki WooCommerce, użytkownicy mogą dodawać produkty, ustalać ceny, zarządzać zamówieniami i analizować statystyki swojego sklepu. Rozszerzenie to jest bardzo elastyczne i pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb sklepu poprzez różne rozszerzenia i motywy. Dodatkowo, oferuje ona wsparcie dla różnych metod płatności oraz wysyłki, co umożliwia przyjmowanie zamówień z całego świata. Jeżeli nie za bardzo orientujesz się w sposobie działania wtyczek i czym one są to zapraszamy do przeczytania artykułu do czego służą wtyczki WordPress?

WooCommerce to jedna z najpopularniejszych wtyczek e-commerce dla WordPress, która jest używana przez ponad 5 milionów sklepów internetowych na całym świecie. Jest to rozwiązanie open-source, co oznacza, że jest ono dostępne za darmo i może być dowolnie modyfikowane przez użytkowników. Dodatkowo, w artykule o najlepszych wtyczkach do systemu WordPress wymieniliśmy rozszerzenia, które pozwolą usprawnić funkcjonowanie sklepu internetowego, np. wystawianie ocen, optymalizacja działania, itd.

wtyczka woocommerce
Rys. 1 Wygląd wtyczki WooCommerce w systemie WordPress.

Co oferuje WooCommerce?

Bogaty wybór motywów

Dzięki kompatybilności z motywami WordPress możemy dostosować wygląd sklepu do rodzaju sprzedawanych produktów.

Proste dodawanie produktów

WooCommerce pozwala na szybkie tworzenie profilu towarów, dodawanie zdjęć, opisów i cen, a także zarządzanie kategoriami i tagami produktów.

Metody płatności

Szeroki wybór metod płacenia oraz personalizacja podsumowania dokonanych zakupów skraca czas zamawiania towarów przez klienta.

Kampanie reklamowe

Możliwość łączenia z innymi platformami oferującymi kampanie reklamowe, np. Google Ads czy Facebook.

Więcej o WooCommerce

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie jeszcze opcje posiada ta wtyczka lub jak ją zainstalować to moższe odwiedzić oficjalną stronę WordPress dostępną tutaj: WooCommerce – WordPress plugin | WordPress.org

Czy wiesz, że oprócz stron internetowych tworzymy również sklepy internetowe? Jeśli więc masz problem z instalacją wtyczki lub brakuje Ci czasu to skontaktuj się z nami! Razem stworzymy witrynę idealną dla Ciebie oraz udzielimy potrzebnych wskazówek z jej obsługi jeśli takich będziesz potrzebował. Zapraszamy do kontaktu 🙂