Logo Kruczek WebHouse

Zadzwoń Teraz!

+48 725 974 106

Grafika

wstawka

Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Pozycjonowanie, Kampanie Reklamowe, SEO, SEM, Projekty Graficzne

Grafika

Jakie Usługi Graficzne Oferujemy?

Podczas tworzenia witryn internetowych bardzo ważny jest dobór odpowiedniej grafiki. Atrakcyjnie wyeksponowane produkty lub przyciągające wzrok detale strony potrafią skutecznie zatrzymać na dłuższy czas odwiedzających. Jeżeli nie należysz do grona przedsiębiorców posiadających własną grafikę to nic straconego- poniższa oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie!

Projektowanie Logo

Zakładasz firmę i nie masz pomysłu na logotyp, który prezentowałby wykonywaną przez Ciebie działalność? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego symbolu? Od dziś nie musisz się tym martwić!

Projektowanie grafiki

Zajmujemy się tworzeniem projektów graficznych na potrzeby druku i internetu. Bogata baza obrazów oraz szablonów pomaga uatrakcyjnić każdą stronę, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności.

Materiały reklamowe

Pod ta nazwą kryje się cała gama produktów, które pomogą Ci poszerzyć grono klientów lub zapaść im na dłużej w pamięć. Są to wizytówki, ulotki, katalogi lub banery reklamowe.

Donec vel maximus sapien

Projektowanie logo i logotypów

Zakładasz firmę i nie masz pomysłu na logotyp, który prezentowałby wykonywaną przez Ciebie działalność? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego symbolu? Od dziś nie musisz się tym martwić! Na podstawie Twoich oczekiwań zespół grafików zaprojektuje odpowiednie logo lub logotyp, które będzie się wyróżniało na tle innych firm. W języku potocznym stosuje się te dwa wyrażenia zamiennie, jednak tak naprawdę oznaczają one co innego:

  • Logotyp zazwyczaj przedstawia nazwę firmy lub produktu/usługi, z którego/ej słynie dane przedsiębiorstwo. Utworzone w ten sposób marki mogą być zarejestrowane jako znaki towarowe. Przykładami są takie nazwy jak: Coca Cola, Sony lub Pepsi.
  • Logo jest bardziej rozbudowaną wersją logotypu, które służy do identyfikacji przedsiębiorstwa oraz prowadzonej przez nie działalności. Może składać się z kilku elementów: sygnetu, logotypu oraz sloganu/tagline’u.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. „Logo czy logotyp? Jaka jest różnica?”, gdzie szczegółowo omawiamy budowę obydwóch znaków oraz w jakich branżach najczęściej stosuje się dane rozwiązanie.

Designer photographing logotype
Take a look at our website
Donec vel maximus sapien

Projektowanie Grafiki

Idealnym wykończeniem witryny internetowej jest dobór pasującej grafiki. Bogata baza obrazów oraz szablonów pomaga uatrakcyjnić każdą stronę, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności. Istnieje również możliwość personalizacji wybranych opcji. Nie ważne, czy szukana grafika ma stać się tłem lub poglądowym zdjęciem oferowanych usług- na pewno znajdziemy coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Donec vel maximus sapien

Materiały Reklamowe

Pod ta nazwą kryje się cała gama produktów, które pomogą Ci poszerzyć grono klientów lub zapaść im na dłużej w pamięć. Oto przykłady dokonanych realizacji:

  • Wizytówki- w oparciu o Twoje preferencje wykonamy komputerowy projekt w dowolnym formacie. Następnie istnieje możliwość wydrukowania określonej w umowie ilości wizytówek dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną drukarnią. Jeżeli jednak interesuje Cię sam projekt to poprzestaniemy tylko na nim.
  • Ulotki- tutaj również tworzymy komputerowy projekt w dowolnym formacie odpowiadający Twoim potrzebom. Istnieje opcja wydruku ulotek- taka sama jak w przypadku wizytówek.
  • Katalogi- idealnie sprawdzą się jeśli posiadasz bogaty asortyment lub listę oferowanych usług. Można w nich zawrzeć najważniejsze informacje o firmie, produktach oraz ich zdjęcia poglądowe. Po zaakceptowaniu projektu komputerowego przez klienta może rozpocząć się proces drukowania.
  • Banery reklamowe- do zareklamowania firmy na ogrodzeniach lub billboardach. Po ustaleniu najważniejszych informacji, jakie mają znaleźć się na banerze z klientem, nasi specjaliści przystępują do wykonania projektu. Projekt ten może zostać zrealizowany przez współpracującą z nami firmę lub przez Ciebie we własnym zakresie.
Couple choosing interior design for apartment with designer.
Strzała

Nieustannie rozwijamy naszą firmę poprzez dopasowywanie oferty do wymagań klientów. Jeżeli nie znalazłeś tutaj tego, czego szukałeś lub masz w głowie pomysł niewymieniony powyżej to napisz do nas- niezwłocznie dowiesz się, czy istnieje możliwość wykonania takiej usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego dostępnego tutaj lub za pośrednictwem tradycyjnych dróg kontaktu: telefonicznie lub mailowo.

wstawka
kolo

Umów się na bezpłatną konsultację!

wstawka

Jeśli nie jesteś pewny, która opcja najlepiej zaprezentuje Twoją firmę to skontaktuj się z nami telefoniczne, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Po uzyskaniu wiedzy na temat prowadzonej działalności stworzymy projekt witryny zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów współpracy – poinformuj nas o tym.

 Masz możliwość wprowadzania nielimitowanej ilości poprawek, co wyróżnia nas na tle konkurencji. 

Dokładamy wszelkich starań, aby na każdą wiadomość odpowiadać w przeciągu dwóch dni roboczych. Często jednak odpowiedź dociera do adresata jeszcze tego samego dnia.