...

Utrzymanie Stron Internetowych

Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Pozycjonowanie, Kampanie Reklamowe, SEO, SEM, Projekty Graficzne

Cropped photo of hosting platform for storage servers
Hosting
Domeny - Strona Internetowa
Network specialist updating software

Kruczek WebHouse

Utrzymanie Stron Internetowych - Hosting

Projektowanie stron internetowych jest naszym priorytetem, lecz oprócz niego zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem stron i sklepów. Nasza firma korzysta z serwerów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach, aby uniknąć długotrwałych awarii środowiska. Za niezawodne działanie stron odpowiadają dyski nowej generacji SSD/NVMe. Zapewniają one doskonałą szybkość oraz przepustowość danych, a tym samym- płynne wyświetlanie treści. Oferowane w tańszych rozwiązaniach dyski SSD są około 10- krotnie wolniejsze niż te nowej generacji, przez co przy większym ruchu w witrynie mogą nie być w stanie wysłać odpowiedniej ilości danych. 

Staramy się, aby nasze rozwiązania były przystępne dla każdego, dlatego proponujemy kilka możliwych rozwiązań hostingowych. W każdej z nich otrzymujesz najszybszą transmisję danych, co gwarantuje sprawne działanie strony bądź sklepu internetowego. Dodatkowo w razie problemów służymy pomocą – na każdą wiadomość odpowiadamy do dwóch dni roboczych, lecz zazwyczaj trwa to znacznie krócej.

Co Zawiera Utrzymanie Stron Internetowych?

Woman is working at warehouse for online store.
Businessman hand Project manager working and update tasks.
Domeny - Strona Internetowa
Business hand shaking

Kruczek WebHouse

Opieka nad Twoją Stroną

Jesteś zadowolony z wyglądu oraz funkcjonalności swojej witryny i nagle okazuje się, że brakuje Ci czasu, aby wprowadzać na niej zmiany? Nowe godziny otwarcia, wymiana asortymentu w sklepie, dodawanie treści w aktualnościach- to wszystko może przytłoczyć. Jeżeli dodatkowo opanowanie zasad obsługi strony sprawia Ci trudności to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Opieka nad Stronami Internetowymi to usługa pozwalająca na przeniesienie obowiązku aktualizacji treści zawartej w witrynie na naszą firmę. Ty decydujesz co i w jakim czasie ma zostać dodane:

·         firma zdobyła wyróżnienie i chcesz napisać o tym w aktualnościach? Podeślij nam zdjęcie i/lub treść wpisu, a my ją opublikujemy za Ciebie.

 

·         Potrzebujesz dodać do sklepu nową kolekcję produktów? Wyślij nam potrzebne materiały (zdjęcia, dane produktów) i ciesz się zmienionym asortymentem. 

Co obejmuje usługa?

Strzała

Czy strona internetowa jest dla mnie?

Tak, dobrze wykonana witryna pomoże w dotarciu oferty do szerszego grona odbiorców, a tym samym - umocnieniu Twojej firmy na rynku. Ze statystyk wynika, że firmy posiadające stronę internetową prosperują o wiele lepiej od tych, które jej nie mają, bądź prezentują usługi w mediach społecznościowych. W przypadku tych ostatnich wymagana jest rejestracja, która może zniechęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Jeśli nie jesteś pewny, która opcja najlepiej zaprezentuje Twoją firmę to skontaktuj się z nami telefoniczne, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Po uzyskaniu wiedzy na temat prowadzonej działalności stworzymy projekt witryny zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów współpracy – poinformuj nas o tym.

 Masz możliwość wprowadzania nielimitowanej ilości poprawek, co wyróżnia nas na tle konkurencji. 

Dokładamy wszelkich starań, aby na każdą wiadomość odpowiadać w przeciągu dwóch dni roboczych. Często jednak odpowiedź dociera do adresata jeszcze tego samego dnia.