Logo Kruczek WebHouse

Zadzwoń Teraz!

+48 725 974 106

Strony Internetowe

wstawka

Strony Internetowe, Sklepy Internetowe, Pozycjonowanie, Kampanie Reklamowe, SEO, SEM, Projekty Graficzne

Strony Internetowe

Jakie Strony Internetowe Oferujemy?

Lady programmers creating landing page

Landing page

Najprostsza spośród wymienionych, która zbudowana jest z jednej strony docelowej. Najczęściej składa się z przyciągającej wzrok grafiki, małej ilości tekstu oraz elementów call-to-action. Głównym zadaniem landing page’u jest nakłonienie użytkownika do podjęcia działania na stronie.

Take a look at our website

Strona firmowa

Składa się ze strony głównej oraz kilku podstron. Zazwyczaj strona główna prezentuje firmę, jej działania oraz krótko charakteryzuje oferowane produkty lub usługi. Kompletna oferta, dane kontaktowe, galeria lub baza wiedzy rozbudowywane są na kolejnych podstronach.

Typing up my blog post of the weekend

Blog

Rodzaj witryny internetowej cieszący się popularnością wśród osób, które opowiadają o swoich zainteresowaniach w Internecie. Publikowane wpisy można uporządkować według daty dodania,
kategorii lub innych kryteriów pasujących do ich tematyki. 

Donec vel maximus sapien

Strona LandingPage

Najprostsza spośród wymienionych opcji, składająca się z jednej strony docelowej (tzw. landing page). Najczęściej opiera się on na grafice, która ma przyciągać uwagę użytkownika oraz zawierać elementy typu call-to-action. Choć na takiej stronie znajduje się zwykle niewielka ilość tekstu, jej głównym celem jest nakłonienie użytkownika do podjęcia konkretnej akcji na stronie – może to być złożenie zamówienia, zapisanie się na newsletter, pobranie materiałów lub dokonanie zakupu. Landing page jest szczególnie polecany dla osób, które chcą w prosty i przemyślany sposób promować konkretny produkt lub usługę. W połączeniu z kampanią reklamową może znacznie zwiększyć szanse na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży.

Projektowanie grafiki
projekt strony greensky
Donec vel maximus sapien

Strona Internetowa Firmy

Jest rozbudowaną wersją landing page’u. Składa się ze strony głównej oraz kilku podstron. Zazwyczaj strona główna prezentuje firmę, jej działania oraz krótko charakteryzuje oferowane produkty lub usługi. Kompletna oferta, dane kontaktowe, galeria lub baza wiedzy rozbudowywane są na kolejnych podstronach. Każdorazowo układ witryny jest dopasowywany do potrzeb klienta, więc może on odbiegać od prezentowanego powyżej. Ze stron firmowych korzystają przedsiębiorcy chcący zaprezentować szerszą gamę produktów i usług, np. Nasza strona Kruczek WebHouse.

Donec vel maximus sapien

Strona Internetowa - Blog

Jest to rodzaj witryny internetowej cieszący się popularnością wśród osób, które opowiadają o swoich zainteresowaniach w Internecie. Publikowane wpisy można uporządkować według daty dodania, kategorii lub innych kryteriów pasujących do ich tematyki. Charakterystyczną cechą blogów jest dowolność formy artykułów odzwierciedlająca osobowość autora oraz  przewaga w nich narracji pierwszoosobowej.

Typing up my blog post of the weekend
Ludzie z laptopem
Kampania Reklamowa
Professional Developer programmer working a software website design and coding technology
Professional Developer programmer working a software website design and coding technology

Kruczek WebHouse

Strona Internetowa dla Ciebie!

Projektowanie stron internetowych jest naszym priorytetem, lecz oprócz niego zajmujemy się również kompleksowym utrzymaniem stron i sklepów. Nasza firma korzysta z serwerów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach, aby uniknąć długotrwałych awarii środowiska. Za niezawodne działanie stron odpowiadają dyski nowej generacji SSD/NVMe. Zapewniają one doskonałą szybkość oraz przepustowość danych, a tym samym- płynne wyświetlanie treści. Oferowane w tańszych rozwiązaniach dyski SSD są około 10- krotnie wolniejsze niż te nowej generacji, przez co przy większym ruchu w witrynie mogą nie być w stanie wysłać odpowiedniej ilości danych. 

Projektujemy Strony:

Staramy się, aby każda nasza strona internetowa była przystępna dla każdego, dlatego proponujemy kilka możliwych rozwiązań hostingowych. W każdej z nich otrzymujesz najszybszą transmisję danych, co gwarantuje sprawne działanie strony bądź sklepu internetowego. Dodatkowo w razie problemów służymy pomocą. Na każdą wiadomość odpowiadamy do dwóch dni roboczych, lecz zazwyczaj trwa to znacznie krócej.

Strzała

Czy strona internetowa jest dla mnie?

Tak, dobrze wykonana witryna pomoże w dotarciu oferty do szerszego grona odbiorców, a tym samym umocnieniu Twojej firmy na rynku. Ze statystyk wynika, że firmy posiadające stronę internetową prosperują o wiele lepiej od tych, które jej nie mają, bądź prezentują usługi w mediach społecznościowych. W przypadku tych ostatnich wymagana jest rejestracja, która może zniechęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą.

wstawka
kolo

Umów się na bezpłatną konsultację!

wstawka

Jeśli nie jesteś pewny, która opcja najlepiej zaprezentuje Twoją firmę to skontaktuj się z nami telefoniczne, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Po uzyskaniu wiedzy na temat prowadzonej działalności stworzymy projekt witryny zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli nie będziesz zadowolony z efektów współpracy – poinformuj nas o tym.

 Masz możliwość wprowadzania nielimitowanej ilości poprawek, co wyróżnia nas na tle konkurencji. 

Dokładamy wszelkich starań, aby na każdą wiadomość odpowiadać w przeciągu dwóch dni roboczych. Często jednak odpowiedź dociera do adresata jeszcze tego samego dnia.