Logo Kruczek WebHouse

Zadzwoń Teraz!

+48 725 974 106

Wizytówka Google

Co to takiego?

Jest to narzędzie pozwalające na utworzenie profilu swojej firmy w wyszukiwarce Google, a także oznaczenie jej w Mapach Google. Usługa ta umożliwia przedstawienie najważniejszych informacji o prowadzonym biznesie klientom, np. adres, dane kontaktowe, godziny otwarcia, itd. Również nasza firma korzysta z takiego rozwiązania.

wizytówka google
Rys. 1 Wizytówka Google firmy Kruczek - Webhouse.

Przydatne funkcje

Podany w wizytówce adres może zostać użyty do oznaczenia siedziby firmy na mapie. W połączeniu z bezpłatną usługą nawigacji, klienci będą mogli bez problemu do Ciebie dotrzeć.

Ta funkcja pozwoli kupującym bądź korzystającym z Twoich usług ocenić je. Duża ilość pozytywnych komentarzy w Internecie równie skutecznie potrafi przyciągnąć potencjalnych klientów co kampanie reklamowe. 

Kolejna dostępna zakładka pozwoli na dodawanie zdjęć pokazujących działalność firmy. Oprócz produktów możesz podzielić się godzinami otwarcia, promocjami, serwowanym menu- ty decydujesz jak chcesz zaprezentować swoją działalność.

Wizytówka Google pozwala również na tworzenie wpisów, aktualności, gdzie można zaprezentować obowiązujące promocje oraz nowinki z działalności firmy. W zakładce pytania i odpowiedzi będziesz mógł odpowiadać na pytania pozostawione przez przeglądających wizytówkę. 

Wizytówka Google, tak samo jak narzędzie Google Analytics, zbiera dane na temat osób przeglądających profil firmy. Więcej o Google Analytics przeczytasz tutaj. W ten sposób dowiesz się jakie słowa kluczowe prowadzą do profilu Twojej firmy, jakich interakcji dokonywali odwiedzający oraz poznasz sposób komunikacji z klientami poprzez spisy połączeń, rejestracji, itd. 

Jak założyć wizytówkę Google?

Do utworzenia profilu firmy wystarczy konto Google. Sam proces polega na wpisywaniu danych tak, aby wizytówka była dobrze pozycjonowana i Twoi Klienci trafiali do Ciebie. Do zarządzania wizytówką z telefonu można posłużyć się aplikacją Mapy Google. 

Pełna oferta funkcji dostępnych w profilu firmy dostępna jest pod tym linkiem: Profil Firmy w Google

Stwórz swoją wizytówkę tutaj: Pokaż swoją firmę w Google

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy przy tworzeniu wizytówki Google to zgłoś się do nas! Nasza firma dopasuje funkcje profilu firmy do twojej działalności oraz wytłumaczy wszystkie niejasności. Zapraszamy do kontaktu 🙂